Soovitame maja paigaldada kindlale ja tasasele alusele. Kõige parema tulemuse saab paigaldades maja plaatvundamendile. Samas võib väiksema aiamaja ehitada ka postvundamendile või laduda lihtsalt kividele (FIBO või Columbia kivi).

Kõik meie pakutavad tooted on lihtsalt ja kergesti paigaldatavad. Kõige suurem töö on seinadetailide paigaldamine, kuid kuna kõik detailid on täpselt valmis lõigatud ja töödeldud- keermevarda augud puuritud, seinalauad punni ja soonega ning tapitud- ei ole maja püstitamine teie jaoks keeruline ülesanne. Lisaks on iga meie majaga kaasas väga põhjalik ja detailne paigaldusjuhend.

Paigalda laagid ja kinnita need vundamendi külge. Vajadusel võib laagide vahele paigaldada soojustuse.
Paigalda seinadetailid vastavalt joonisele. Peale esimest seinaringi mõõda ja kontrolli, et diagonaalid oleksid võrdsed! Iga rea järel veendu, et seinalauad on korrektselt paigas.

Kui seinad on umbes poole peal, paigalda vastavalt juhendile uks ja aken. Ust ja akent pole vaja seina külge kruvidega kinnitada, kuid kui siiski soovite seda teha, siis ainult alt äärest!

Paigalda ja pinguta keermevardad tagamaks maja tuulekindlus. Seejärel paigalda laetalad vastavalt juhendile ning kruvi katusele katuselaudis. Katusekattematerjaliks on tarnekomplektis bituumenpapp, kuid soovitame papi peale paigaldada veel ka teise kihi katusekattematerjali (nt. bituumensindel).
Viimasena paigalda vastavale juhendile kelbaliistud ja- lauad ning põrandalaudis.

Vähese aja ning vaevaga on sul õnnestunud ehitada omale praktiline ja kena aiamaja. Nüüd on sul jäänud veel maja katta meelepärase puidukaitsevahendiga.

Soovime sulle paljudeks aastateks rõõmu oma uues aiamajas!