Skamet OÜ valmistab peale saunaahjude veel erinevaid tooteid:

Veeboilerid: nii mustast kui ka roostevabast metallist. Standardtoote diameeter on 40 ja 45 cm ning mahult 80 – 150 liitrit. Toodetakse nii kinniseid veeboilerid, mida saab ühendada veetrassiga kui ka lahtiseid veeboilereid, mida on võimalik kasutada ilma surveta. Veeboilereid on võimalik tellida horisontaalseid ja vertikaalseid. Lisaks standardtoodetele valmistatakse  veeboilereid ka eritellimusena (ehk kliendi enda joonise või vana boileri järgi).

Akumulatsioonipaagid: nii mustast kui ka roostevabast metallist. Neid tehakse ainult kliendi jooniste alusel. Võimalik teha nii silindrikujulisi kui ka neljakandilisi. Silindrikujulist akumulatsioonipaaki on võimalik valmistada diameeteriga alates 500 kuni 1200 mm.

Suitsuahjud

Suitsutorud: erinevate diameetrite ning mõõtudega üheseinalised suitsutorud, põlved ja siibrid nii saunaahjudele kui kaminatele. Standardtooted on 1,2 mm paksuse seinaga. Võimalik teha ka paksemast materjalist. Kõik suitsutorud on tehtud mustast metallist. Lisaks erinevad iluliistud ja suitsutoru võrgud, mis käivad ümber suitsutoru.

Muud puuküttel ahjud, lihavannid, pliit-ahjud, vanniahjud, prototüübid kliendi soovide järgi jne.

Kogu hinnakiri on leitav siit:

SKAMET TOODETE HINNAKIRI

Soovin lisainfot

Lahtine veepaak saunaahjule – 40-VRV

Lahtine veepaak saunaahjule – 40-PRV

Lahtine veepaak saunaahjule – 40 V

Lahtine veepaak saunaahjule – 40 P

Veebolerid, roostevaba

Akumulatsiooni paagid

Väike suitsuahi

Keskmine suitsuahi

Suur suitsuahi

Lihavannid

Lõkkealused

Sauna ahju iluliist